Glasam za kulturu u prirodi

Aktuelnosti | No comments

Poštovani, želimo da vas obavijestimo da nas od danas, 25. pa do 30. septembra očekuje mnogo novih i zanimljivih događaja, organizovanih u okvriu dana kulturne i prirodne baštine, pod nazivom „ Glasam za kulturu u prirodi “.
Divan povod za naše novo druženje, ovog puta u prirodi, gdje ćemo pored druženja imati priliku da uživamo u muzici i recitovanju, likovnim i dramsko-scenskim manifetacijama.
Naše prvo druženje zakazujemo danas u 16h. ali zbog loših vremenskih prilika u danu muzike i recitovanja ćemo uživati u Američkom uglu umjesto ispred JU Narodna biblioteka i čitaonica ,,Njegoš“.
Vidimo se.